برگزاری جلسه ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود

برگزاری جلسه ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود

جلسه ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بم با حضور معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر اداره تعالی فرهنگی، و مسئولین معاونت در دفترمعاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی:

در ابتدای این جلسه مهندس بنی اسدی معاون فرهنگی دانشجویی ضمن خیرمقدم اظهار داشت: با عنایت در پیش بودن آغاز سال تحصیلی99-98 و ثبت نام دانشجویان جدیدالورود برخورد محترمانه و اخلاق مدار با دانشجویان و خانواده های آنها را از مهمترین برنامه های مجموعه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه دانست که استقبال از دانشجویان جدید الورود اهمیت بالایی دارد.

 

در ادامه مهندس بنی اسدی با عرض تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) پس از قدردانی از تلاش حوزه های مختلف به برگزاری منظم روند ثبت نام دانشجویان جدیدالورود اشاره کرد و اظهار داشت: انشاءالله با همدلی و تعامل بیشتر روند ثبت نام به خوبی انجام شود و علاوه بر توجه به ثبت نام دانشجویان و استقبال در خور شان آنها بایستی به مسائل فرهنگی نیز اهتمام ویژه ای داشت.

در این جلسه مهندس بنی اسدی: بر هرچه بهتر برگزار شدن مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود تسهیل در روند ثبت نام آنان تاکید کرد.

 


1398/06/20
217