مراسم بدرقه کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بم

مراسم بدرقه کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بم

مراسم بدرقه کاروان ورزشی دانشجویان دختردانشگاه جهت حضور د رچهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان وزارت بهداشت و درمان با حضور معاون دانشجویی فرهنگی در سالن کنفرانس پردیس برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی:

مهندس بنی اسدی معاون فرهنگی دانشجویی،ضمن عرض سلام و خدا قوت خدمت دانشجویان و تبریک عید سعید قربان و همچنین تشکر از دانشجویانی که در این شرایبط سخت خوابگاهی و آب و هوای گرم تابستان خود را به تمرینات تیم های خود حضور داشتند.

معاون فرهنگی دانشجویی در جمع دانشجویان با تاکید بر اینکه مهمترین رکن در ورزش اخلاق است بیان کرد:ورزش علاوه بر خود ساختگی و پرورش جسم یک عرصه و میدان رقابتی است که حس تلاش،مبارزه طلبی و سخت کوشی را در شخص به وجود می آورد و ابزاری مناسب جهت پرکردن اوقات فراغت نیز محسوب می شود.

محمد بنی اسدی ابراز امیدواری کرد دانشجویان دختر دانشگاه در این دوره از مسابقات بتوانند مقام های در حد واندازه های دانشگاه علوم پزشکی بم کسب کنند و باعث افتخار جامعه دانشگاهی علوم پزشکی بم باشند.

گفتنی است چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای وزارت بهداشت و درمان از تاریخ22 مردادماه الی 10 شهریور ماه در دو بازه زمانی به میزبانی شهر تبریز برگزار خواهد شد و کاروان ورزشی دانشگاه بم متشکل از 42 ورزشکار در رشته های"فوتسال،کاراته،والیبال،بدمینتون" در این دوره شرکت خواهد کرد.


1398/05/20
86